Aralık 2016 Ayın Gönüllüsü Belirlendi

IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Ayın Gönüllüsü projesinde Aralık ayı için adaylık ve seçim süreci tamamlandı. Yapılan kapalı oylama doğrultusunda IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Kolu’ndan Görkem GÜNEY Ayın Gönüllüsü olarak seçildi.

IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Kolu adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin YAPICI tarafından Görkem’in çalışmaları şu şekilde dile getirildi: ” Okula geldiği ilk yıl IEEE ailesi ile tanışıp 2.yıl öğrendiği ne varsa aktarmaya çalışmasıyla, verdiği Arduino eğitimi ile 70 kişiye robotiğin temellerini öğrenmeye vesile olmasıyla, bu sene ev sahipliğini yaptığımız 14. IEEE Ege Bölge Toplantısının koordinatörlüğü üstlenerek güzel bir EBT geçirmemizi sağlamasıyla, motivasyon ve heyecanından hepimizde bulunmasını temenni ettiğimiz RAS Koordinatör Yardımcımız Görkem Güney aralık ayı IEEE gönüllü adayımızdır. ”

Görkem GÜNEY: ” Bilim ve teknolojiyi yuva edinmiş, tutkunu paylaştığın veya paylaşabileceğin binlerce insanı barındıran bir aile düşün. Kim bu ailenin çocuğu olmak istemezdi ki? Beni bu ayın gönüllüsü seçen seçmeyen aile üyelerimin hepsine çok teşekkür ederim ! “

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir