Mayıs 2016 Ayın Gönüllüsü Belirlendi

IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Ayın Gönüllüsü projesinde Mayıs ayı için adaylık ve seçim süreci tamamlandı. Yapılan kapalı oylama doğrultusunda IEEE Bahçeşehir’den Andre Luka Çakıcı ve IEEE Doğuş’tan Yusuf Güler eşit oy alarak Ayın Gönüllüleri olarak seçildi.

 

IEEE Bahçeşehir Öğrenci Kolu adına YK Başkanı Berke Koçar tarafından aday gösterilen Andre’nin çalışmaları şu şekilde: “Mayıs ayı ‪#‎AyınGönüllüsü‬ adayımız, EMBS başkanımız Andre Çakıcı. Başvurusunu yapmasının ardından üniversitemizde EMBS resmi kurulumunu tamamlayıp çalışmalarına başlamıştır. Göreve geldiği günden beri EMBS’in sesini üniversitemizde ve IEEE Türkiye çapında duyurmak için emek sarfetmiştir. Organize ettiği konferanslar, teknik geziler ve diğer üniversitelerin EMBS aktivitelerine sağladığı katılım ile EMBS’i üniversitemizin en aktif topluluklarından biri haline getirmiştir. Son olarak 7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde ev sahipliğini üstlendiğimiz EMBS Türkiye Konferansı’nda koordinatörlüğünü yaparak sıfırdan kurduğu ekibi ile başarılı bir etkinliğe imza atmıştır. Arkadaşımıza emeklerinden ötürü teşekkürlermizi sunar,başarılar dileriz!

Ayın Gönüllüsü #8-1

 

Andre Luka Çakıcı: “IEEE gönüllüsüne her zaman yapabileceğinin bir tık üstünü başarması için inanç, sadece kendi alanında değil her konuda araştırma yapabilmesi için merak aşılar. Aynı zamanda da beraber sevinip beraber üzüleceği kocaman bir aileyi de farkettirmeden etrafına sarar. Ben de kendimi bu kocaman ailenin bir üyesi olarak hissedebildiğim için mutluyum. İleride daha da büyük işlerle tekrar karşınızda olmak dileğiyle, beni ayın gönüllüsü olarak seçtiğiniz için teşekkürler!

 

 

 

 

IEEE Doğuş Öğrenci Kolu adına YK Başkanı Hüseyin Türkdoğan tarafından aday gösterilen Yusuf’un çalışmaları ise şöyle: “12 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen Techno Day 16 etkinliğinin koordinatörlüğü görevini üstlendi. Okulumuz Öğrenci Dekanlığı ile etkinlik hakkında yapılan görüşmelerin olumlu geçmesini sağladı. Kulübümüze yeni katılan arkadaşlara kulüp yapılanması ve tarihi hakkında bilgilendirme amacıyla IEEE 103 adı altında bir sunum hazırlayarak onların bilgilenmesi konusunda büyük destek sağladı. Eski görevi olan ITKK Temsilciliği’ni layıkıyla yerine getirdi.

Ayın Gönüllüsü #8-2

 

Yusuf Güler: “IEEE Türkiye ailesine dahil olduğum için çok mutluyum. Benim gibi çekingen birini bile sosyalleştiren güzel bir ortam. Sosyalleşmeme katkıda bulunan ITKK koordinatörlerimize ve koordinasyon ekibine, ITKK görevinde eş temsilcilik yapıp beni yalnız bırakmayan manevi kardeşim Gökçen Özçelik’e ve beni, Ayın Gönüllüsü adaylığına uygun gören IEEE Doğuş Yönetim Kurulu’na teşekkür ederim.”

 

 

 

 

IEEE Türkiye Öğrenci Kolları olarak kendilerini ve tüm adayları tebrik eder, başarılı gönüllülük tecrübelerinin devamını dileriz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Pınar Kaymaz

IEEE Turkey Blog Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir