Ekim 2016 Ayın Gönüllüsü Belirlendi

IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Ayın Gönüllüsü projesinde Ekim ayı için adaylık ve seçim süreci tamamlandı. Yapılan kapalı oylama doğrultusunda IEEE Bozok Üniversitesi Öğrenci Kolu’ndan Mehmet Kaan Yıldırım Ayın Gönüllüsü olarak seçildi.

IEEE Bozok Öğrenci Kolu adına Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir tarafından Mehmet Kaan’ın çalışmaları şu şekilde: ”IEEE Bozok Öğrenci Kolunu kurarak muhteşem bir IABT düzenlemiş ve üniversitesini tanıtmıştır. Tasarım Komitesi’nde görevler alarak herkese kendini sevdirmiştir. 2015-2016 döneminde öğrenci koluna YK Başkanlığı yapmış ve aynı zamanda IEEE Turkey Section Tanıtım Koordinatörlüğünde çalışmıştır. Halen Tanıtım Koordinatörlüğünde ekip üyesi olarak çalışmakta ve IEEE Bozok Öğrenci Kolunda Mentör’lük görevini yürütmektedir. ”

ayin-gonullusu-10

 

 

Mehmet Kaan Yıldırım: ”IEEE, 3 yıldır içerisinde bulunduğum ve çok farklı görevler yürüttüğüm gerek teknik gerekse sosyal alanda kendimizi en üst seviyede geliştirebilmemize imkan sağlayan çok özel bir topluluktur. IEEE benim ikinci ailem diyebilirim çünkü Türkiye ve dünyada nereye giderseniz gidin sizi kucaklayacak bir kardeşiniz ve bir eviniz var demektir. IEEE üyesi olduğum için çok mutluyum.”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir