Haziran 2016 Ayın Gönüllüsü Belirlendi

IEEE Türkiye Öğrenci Kolları Ayın Gönüllüsü projesinde Haziran ayı için adaylık süreci tamamlandı. Haziran ayı için tek aday gösterilen Burçe İrem Kahraman Ayın Gönüllüsü seçilmiştir. IEEE Türkiye Öğrenci Kolları olarak kendilesini tebrik eder, başarılı gönüllülük tecrübelerinin devamını dileriz.

IEEE Bahçeşehir Öğrenci Kolu adına YK Başkanı Şahin Özkul tarafından aday gösterilen Burçe’nin çalışmaları şu şekilde: “Burce İrem Kahraman öğrenci kolumuzun Sosyal Sorumluluk Projesi Koordinatörlüğü’nü yürütmekte ayrıca Engineering in Medicine and Biology kolunda da aktif rol almaktadır. Lösev ile tedavi sürecinde eğitiminde geri kalmış çocukların okul hayatına adaptasyon sürecini kolaylaştırmak için lösevde ders etkinliği düzenlemiştir. Tips etkinliği kapmasında Ortaokul ve İlkokullara giderek öğrencilerin fen derslerinde gördükleri deneyleri birlikte gerçekleştirmişlerdir.

Ayın Gönüllüsü #9

 

 

Burçe İrem Kahraman: “IEEE hem sosyal olarak hem de akademik olarak kendiniz geliştirebileceğiz bir ortam sağlıyor.IEEE sayesinde  başaralı organizasyonda yer alma şansı elde ettim. IEEE  Türkiye ailesinin bir üyesi olduğum için çok mutluyum.”

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Pınar Kaymaz

IEEE Turkey Blog Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir