IEEE Coğrafik Birim Oluşturma

Öğrenci Kolu Kurulumu – Dilekçe Formu

Öğrenci Kolları, IEEE öğrenci üyelerine diğer öğrencilerle olduğu kadar fakülte üyeleri ve sektördeki profesyonellerle buluşma imkanı sağlar. Aktif bir IEEE Öğrenci Kolu, IEEE’nin Mühendislik, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Teknolojileri ve benzer ilgi alanlarında sunduğu programlar arasında en yararlı öğelerden biridir.

Öğrenci Kolu dilekçe formu, bir öğrenci kolu kurulması için gerekli bilgi ve yönlendirmeleri içerir. Formu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Öğrenci Kolu Teknik Chapter Kurulumu – Dilekçe Formu 

Öğrenci kolunda kurulan teknik “chapter”lar, IEEE’nin birçok teknik society’lerinin yerel bağlantısı olarak görülür. Aşağıdaki linkten indirebileceğiniz dilekçe formunda, öğrenci kolunuzda teknik chapter kurmak için gerekli bilgi ve yönlendirmeleri bulabilirsiniz.

Öğrenci Kolu Women in Engineering Affinity Group Kurulumu – Dilekçe Formu

IEEE’nin teknik olmayan birimlerinden biri olan Women in Engineering (WIE) Affinity Group, kadınların mühendislik ve bilim alanındaki etkinliğini arttırmak amaçlı çalışmalar yürütür. Öğrenci kolunuzda WIE alt birimi oluşturmak için gerekli bilgi ve yönlendirmeye aşağıki formdan ulaşabilirsiniz.

 
Kaynaklar:

IEEE Geographic Unit Formation Policies and Petitions: http://www.ieee.org/societies_communities/geo_activities/forms_petitions/DF_IEEE_MIG_MCT_63099

Affinity Group Resources: http://www.ieee.org/membership_services/membership/women/Affinity/resources.html

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone